Під Києвом запрацює середньовічна катівня
Ми знаємо про часи Древньої Русі, як про славний період в нашій історії – часи мудрих князів, сміливих витязів, прекрасних бояринь. Але Середньовіччя мало й темну сторону. У тогочасному суспільстві часто користувалися законами сили. Для того, щоб тримати порядок у суспільстві, застосовували катування.
Під час програми жителі Древнього Києва повідають гостям, як карали людей за їхні провини у сиву давнину. Відвідувачі побачать такі знаряддя катувань як диба, плаха, стовп сорому, гак. І почують розповідь про те, за які саме провини людину засуджували до того чи іншого виду покарання.
Найбільш сміливі зможуть самі спробувати побути на місці середньовічних правопорушників. Так, бажаючим запропонують злізти у боргову яму. Радимо мати в кишені якісь гроші, бо кат забере з ями драбину і задарма її вже не віддасть. Також можна буде відчути середньовічний екстрим, дозволивши закрити себе у колодки. В давнину в колодки заковували злодіїв. А кожен, хто проходив повз, міг чимось попудити в людину, що відбувала покарання. Ті ж, хто скоїв страшні злочини, як то вбивство чи зрада, дожидалися в колодках часу смертної кари. В театралізованій формі глядачі також побачать такий вид кари, як розрив кіньми.
Та звісно, демонстрація темної сторони Середньовіччя матиме виключно пізнавальний і розважальний характер. Адже люди приїжджають до Древнього Києва за позитивом та чудовими емоціями. Їх можна буде отримати під час веселих ігор та жартівливих змагань, танцювальних флешмобів та видовищних виступів кінного театру.
А ще в суботу, 4 червня, пройдуть змагання і показові виступи вихованців школи східних бойових мистецтв «Триратна». Маленькі бійці покажуть не тільки майстерність в рукопашних поєдинках, а й чудеса витривалості людського тіла – вкладання на цвяхи, розбивання цегли руками і головою та ще багато видовищних номерів.
Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у селі Копачів, Обухівський район, Київська область. Маршрутки з Києва курсують від метро «Видубичі». Ціна вхідного квитка – 150 грн, для пенсіонерів – 80 грн, для дітей шкільного віку – 50 грн, дошкільнята – безкоштовно.
Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)