Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

У Львові просто неба відкрили галерею «Арт-Тареля»

Деталі
Туристичні новини
17 червня 2016
Перегляди: 824

У Львові на Музейній площі просто неба відкрили галерею «Арт-Тареля» – проект, започаткований 2016-го року у рамках гастрономічного фестивалю «Львів на тарілці». 

Львів’янам та гостям міста представили 15 експонатів-мистецьких тарілок, до створення якихдолучилисявідомільвівські художники. Кожна робота особлива, у кожнійчитається стиль та манера автора. Серед творців мистецьких тарілок – такі імениті художники як Іванка та Олександр Войтовичі, Зоряна Савка, Наталя Балух, Оксана Наконечна, ОлександраКвик, Ірина Данилюк, Остап Лозинський, Оксана Андрущенко, УлянаНищук-Борисяк.

Львів не випадково вважається українською гастрономічною столицею тасправжньою принадою для гурманів з різних країн. Галицька кухня та гостинність –це справжнє мистецтво, і звичайно для кожної страви має бути й тарілка. Тому організатори вирішилипредставити саме посуд як арт-проект, адже з гарноїтарелі і їстиприємніше!

Знаковим також є те, що до організації проекту «Арт-Тареля» долучився й партнер фестивалю – ТМ «Боржомі», який є визнаним експертом з гастрономії тадобре пасує до насичених галицьких страв.

«Наша співпраця з «Боржомі»не випадкова. Адже ця торгова марка є символом гостинності та синонімом легкості після насичених страв та напоїв. Окрім того, за її плечима є низка успішних арт-проектів, добре відомих як у Львові, так і за його межами», - говорить Андрій Сидор. 

«Нам дуже приємно бути партнерами такого креативного мистецького заходу з гастрономічним присмаком, оскільки вважаємо, що «Боржомі» складе чудову пару галицьким смаколикам» - підкреслює представник ТМ «Боржомі» Оксана Панкіна.

Побачити всі 15 експонатів на власні очі та насолодитись роботами талановитих львівських митців можна буде до 30 червня 2016 року, вхідвільний.

Сайт:www.lvivontheplate.com.uа

FB:.facebook.com/lvivontheplate

e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    лют. 24, 2016

    Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами

    Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.

    Цікава Україна
    серп. 3, 2016

    Цілющі води «Української Швейцарії»

    Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці. 

    Цікава Україна
    бер. 1, 2026

    Мезинський національний природний парк — місце, де починалася історія

    Україна вміє дивувати. І якщо ви шукаєте справді унікальне місце — зверніть увагу на Мезинський національний природний парк у Чернігівській області.

    Copyright ©2026 Україна туристична


    main version