У Чорнобильській зоні можуть з'явитися сонячні електростанції
Міністерство екології та природних ресурсів України вже отримало кілька пропозицій від канадських бізнесменів щодо будівництва електростанцій на поновлюваних джерелах енергії в Чорнобильській зоні.
За даними відомства, канадські інвестори з цікавістю розглядають можливість зведення біопаливних заводів і електростанцій (насамперед сонячних) на території ЧАЕС.
У Мінекології нагадують, що в Зоні відчуження є необхідне для під'єднання станцій електромережеве господарство, але для реалізації таких проектів необхідно прийняти відповідне законодавство.
Джерело: vchaspik.ua
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...
Замок «Паланок» - це одна з рідкісних українських пам'яток, які мають настільки багату історію (фотозвіт)
Надзвичайний історичний пам'ятник ХІV-ХVII століття, знаменитий своєю архітектурою - замок «Паланок» так оригінально названий через споруджені...
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.