Краще вже на село! – москвичі розповіли, чому не поїдуть в Крим
Москвичі не планують їхати відпочивати в анексований Крим через напружену ситуацію, поганий сервіс і високі ціни.
Про це йдеться у сюжеті "Радіо Свобода", журналісти якого провели опитування на вулицях Москви.
"Поїдемо до Туреччини. Крим ще не досяг такого рівня сервісу", – заявила одна з москвичок.
"Мені б було легше поїхати в Крим, якби він повернувся до складу України", – зазначив один з перехожих.
Більше про настрої москвичів – дивіться у відео.
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.