Краще вже на село! – москвичі розповіли, чому не поїдуть в Крим
Москвичі не планують їхати відпочивати в анексований Крим через напружену ситуацію, поганий сервіс і високі ціни.
Про це йдеться у сюжеті "Радіо Свобода", журналісти якого провели опитування на вулицях Москви.
"Поїдемо до Туреччини. Крим ще не досяг такого рівня сервісу", – заявила одна з москвичок.
"Мені б було легше поїхати в Крим, якби він повернувся до складу України", – зазначив один з перехожих.
Більше про настрої москвичів – дивіться у відео.
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України
Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.