На День Незалежності у Києві обмежать рух і перекриють дві станції метро
У зв’язку з відзначенням 25-ї річниці незалежності України 24 серпня у центрі та в районах Києва планується обмеження руху транспорту на час проведення святкових заходів.
Про це повідомляє КМДА.
У прес-службі також зазначили, що на час дії обмежень у місцях проведення заходів будуть внесені зміни в роботу міського пасажирського транспорту загального користування, про що Департамент транспортної інфраструктури КМДА інформуватиме додатково.
«Так, 24 серпня з 8:00 передбачено тимчасове закриття входу та виходу зі станцій метро «Майдан Незалежності» та «Хрещатик» на вул. Інститутську до завершення урочистих заходів у центрі міста.
Нагадаємо, в День Незалежності 24 серпня відбудеться військовий парад за участю військовослужбовців ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби, Нацполіції, а також залучать понад 200 одиниць військової техніки.
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.