У Києві музей туалету потрапив в книгу рекордів Гіннесса
- У Книгу рекордів Гіннесса потрапили 524 статуетки, але за цей час колекція встигла поповниться, приблизно, до 540. Процедура реєстрації рекорду зайняла більше року. Кожен унітаз потрібно було зафіксувати, проаналізувати, вивчити, з якої країни були привезені предмети, також не повинно бути повторень, - розповіла екскурсовод музею Катерина.
Своїм визнанням співробітники музею готові поділитися і з відвідувачами - сертифікат, виданий Книгою рекордів Гіннесса незабаром планують повісити в стінах свого "унітазної царства".
Музей історії туалету заробив в 2007 році. Історія з колекціонуванням статуеток почалася ще 21 рік тому. Власники музею Микола і Марина Богданенко колись відкрили свій магазин сантехніки, і в честь цього знайомі подарували їм сувенірний унітаз. Забава стала справжнім хобі. У стінах музею представлені як маленькі сувенірні унітази, які потрапили в Книгу рекордів Гіннесса, так і експозиція, присвячена історії туалету.
Фортеця Меджибіж одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України
Меджибізький замок – легендарне давньоруське укріплення, що успішно протистояло татарським навалам. Місто розкинулося на високому лівому березі...
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Його називають «Каньйоном Диявола»
Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...