“Екологічна катастрофа”: Дніпро може стати болотом
Зміст сучасних стоків в Дніпро зовсім інший, ніж 70 років тому, коли звели очисні споруди на Дніпрі. Тож біологічний спосіб очищення з навантаженням не справляється, інформує eizvestia.com.
За офіційними показниками ситуація погіршилася в кілька разів. Широке застосування миючих засобів утворює сполуки, які не здатні зруйнувати системи очищення. Як наслідок, поєднання азоту з фосфором виливається в Дніпро.
Крім того, варто згадати й про незаконні врізки підприємств в стічні конструкції.
За словами екологів, Дніпро гниє, а риба у такій воді задихається. Дніпро замулюється і щороку міліє на один метр. Береги заростають на 2-3 метра і обсипаються.
Для порятунку річки екологи радять в першу чергу розчистити дно та змінити систему очищення каналізацій. Також варто заборонити миючі засоби з фосфатами. Ну і, звичайно, навести порядок з несанкціонованими скидами відходів.
Читать полностью на http://eizvestia.com/uk/news_incidents-ukr/full/225-ekologichna-katastrofa-dnipro-mozhe-stati-bolotom
Читать полностью на http://eizvestia.com/uk/news_incidents-ukr/full/225-ekologichna-katastrofa-dnipro-mozhe-stati-bolotom
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».
Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України
Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.
Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України
Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...