Зимою окупований Севастополь знову лишиться без електроенергії
В опалювальний сезон 2016-17 років окупований Севастополь може зіткнутися з нестачею електроенергії, при цьому електрики, що надходить в місто по так званому «енергомосту» з Краснодарського краю, влітку більш ніж достатньо, а взимку може виникнути його дефіцит.
Про це на апаратній нараді в окупаційному уряді Севастополя повідомив «виконуючий обов’язки директора департаменту міського господарства» Андрій Чибісов.
— У цей опалювальний сезон у нас можливий дефіцит електроенергії близько 25-30 мегават. На території міста присутні дизель-генераторні установки в кількості 388 штук, які дозволять дефіцит електроенергії компенсувати, — розповів Чибісов.
За його інформацією, в окупованому Севастополі достатньо додаткових джерел живлення. Всі дизель-генератори, що надійшли в місто минулої зими під час надзвичайної ситуації, знаходяться в Севастополі, уточнив Андрій Чибісов.
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)
Замок «Паланок» - це одна з рідкісних українських пам'яток, які мають настільки багату історію (фотозвіт)
Надзвичайний історичний пам'ятник ХІV-ХVII століття, знаменитий своєю архітектурою - замок «Паланок» так оригінально названий через споруджені...
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.