Китайська орбітальна станція падає на Землю
Перша національна космічна станція "Тяньгун-1" тепер неконтрольовано рухається по орбіті і поступово знижується.
Станція розміром 11 метрів була запущена ще у 2011 році. За цей час її відвідала перша китайська жінка-космонавт. Тепер китайські спеціалісти підтвердили чутки про неконтрольованість станції і заявили, що вона впаде на Землю у першій половині 2017 року.
Час і місце падіння станції розрахувати поки що неможливо. Однак, припускають, що більшість частин конструкції згорить у верхніх шарах атмосфери.
Його називають «Каньйоном Диявола»
Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...
Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)
Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.