У Монголії знайшли величезні сліди динозаврів
Цю знахідку в пустелі Гобі, яка знаходиться на території Монголії, виявила експедиція з японських і монгольських вчених. За результатами всіх досліджень вчені зробили висновок, що цей динозавр жив у крейдовому періоді, а це більше 70 мільйонів років тому. Також вчені припускають, що слід належить травоїдному зауроподу.
Дана знахідка дуже рідкісна, адже слід в 106 сантиметрів, з чітким відбитком пазурів ще не вдавалося знайти жодним вченим. До сьогоднішнього дня максимальною знахідкою був слід розміром в 100 сентиментів.
На цьому етапі експедиція не завершується. Вчені продовжують працювати над пошуками скелета динозавра. І обіцяють найближчим часом надати не тільки фото скелета, але і повний образ тварини. Перші ескізи вже готові, але вчені поки не поспішають його опубліковувати.
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.
Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України
Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.
Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)
Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...