Історія оживе на вихідних у «Парку Київська Русь»
Перед відвідувачами Парку розгорнуться події півтора тисячолітньої давності – легенди про Андрія Первозванного, про заснування Києва, про життя племен полян і древлян, про просветителів Кирила і Мефодія.
Дізнатися про різні сфери життя людей за часів Київської Русі можна, відвідавши музеї, розташовані та території Древнього Києва. Так в музеї давньослов'янського дерев'яного зодчества можна побачити, яким чином зводили зруби тисячу і більше років тому, які інструменти при цьому використовували. А ще там можна доторкнутися до дерева, яке колись було частиною княжого палацу. Ця реліквія додає сили і мудрості, якою володіли наші давні предки.
У музеї суднобудування можна побачити етапи обробки деревини для будівництва суден і головну гордість музею лодію «Князь Володимир». Це достовірна репліка корабля IX-XI століть, діюча реконструкція, яка пройшла чимало наукових експедицій.
Як одягалися люди в давнину, можна побачити в музеї історичного костюма. Його експозиція представлена не тільки костюмами епохи Київської Русі. Вона охоплює періоди від V століття до нашої ери і до ХVІ століття нашої ери.
Побачити стародавні музичні інструменти, і навіть почути їх звучання можна у музеї середньовічної музики. Також можна відвідати майданчик з давніми знаряддями тортур, і ще – навчитися писати, як наші предки, в центрі слов'янської писемності.
А щоб відчути атмосферу Древньої Русі повністю, можна самому переодягнутися у відповідний наряд в костюмерній, проїхати верхи на коні однієї з рідкісних історичних порід з Княжої стайні, постріляти з лука в тирі.
Ціна квитка – 150 грн, для пенсіонерів – 80 грн, для дітей шкільного віку – 50 грн, дошкільнята – безкоштовно.
Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі.
Деталі на сайті parkkyivrus.com
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу - тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися...
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...
Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України
Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.