Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

У Маріуполі знайшли мамонта

Деталі
Туристичні новини
09 листопада 2016
Перегляди: 622

Про це повідомив керуючий справами міськради Маріуполя Олександр Кочурін в драмтеатрі на зустрічі з працівниками культури та аматорами народної творчості.

 

Фрагменти кісток мамонта знайшли в минулі вихідні. "Це новий етап в історії Маріуполя", - повідомив 0629 Кочурін.

Відомо, що археологи випадково знайшли бивень і частину кісток ноги мамонта. Вони пролежали в землі більше 1 млн. Років. Фрагменти кісток були знайдені на глибині 2-х метрів нижче рівня моря і 30-метрів нижче рівня землі.

"Місце знахідки не розкривається, щоб не допустити актів вандалізму", - сказав Кочурін.


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    жовт. 6, 2013

    Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України

    Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.

    Цікава Україна
    лист. 10, 2016

    Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру

    Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».

    Цікава Україна
    серп. 3, 2016

    Цілющі води «Української Швейцарії»

    Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці. 

    Copyright ©2026 Україна туристична


    main version