До Києва привезли головну ялинку країни
Головну ялинку країни з Івано-Франківщини вже привезли до столиці. На Софійській площі дерево встановлять у неділю, повідомляє "5 канал".
Третій рік поспіль до новорічно-різдвяних свят у столиці обирають ялицю білу. І все через непримхливість та красу. Дерево може довго стояти без води і має 7-метровий розмах гілок. Ялиці 86 років. Заввишки вона - 26 м. А діаметр стовбура – 52 см. Прикрасять її яворівськими забавками. Це іграшки виготовлені з осики. Вважається, вона має властивість відганяти все лихе. Офіційне відкриття відбудеться 19-го грудня – у День святого Миколая.
Ігор Добруцький, голова оргкомітету новорічних свят КМДА, каже: "Символом іграшок новорічних буде яворівська забавка. І на ялинці буде більше тисячі іграшок ось таких виготовлених у правильних кольорах: це зелений, червоний і жовтий. Ще крім того буде багато гірлянд, буде багато смакоти".
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України. Попри те, що вона входить до більшості туристичних рейтингів України, про неї...
Його називають «Каньйоном Диявола»
Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.