Киянка народила на снігу в центрі столиці
Киянин знайшов жінку, яка народжувала на вулиці в кущах.
Подія трапилася вчора 3 грудня у Печерському районі столиці.
Про це розповіла головний лікар київського пологового будинку №1 Наталя Гончарук на своїй сторінці у Facebook.
Місцевий мешканець, вигулюючи вранці пса побачив серед кущів жінку, у якої почалися пологи.
Чоловік сказав, що мабуть і не помітив би її, якби не почув крик новонародженої дитини. Киянин відразу побіг туди та побачив немовля, що лежало просто на снігу.
На місце викликав швидку, яка доставила дитя та породіллю до лікарні.
"Як пізніше виявилося, вдома її чекають двоє дітей. Швидка привезла новонародженого до нас. Хлопчик. Гріємо, любимо. Та, яка мати, хотіла втекти. Не вийшло. Спасибі улюбленій Печерській поліції. Швиденько встановили особу ", - повідомила лікар.
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
Фортеця Меджибіж одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України
Меджибізький замок – легендарне давньоруське укріплення, що успішно протистояло татарським навалам. Місто розкинулося на високому лівому березі...
Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України
Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...