У Києві Михайлівський собор знову б’є у дзвони на згадку про Революцію Гідності
Михайлівський Золотоверхий монастир знову битиме у дзвони, щоб нагадати про події в ніч з 10 на 11 грудня 2013 року.
Тоді диякон Іван Сидор отримав благословіння від намісника та впродовж чотирьох годин скликав дзвонами киян захищати Майдан.
Про це повідомляється у Фейсбуці на сторінці "По кому подзвін".
"Ми прагнемо, щоб дзвін 10-11 грудня жив у наших серцях і не дав розчаруванням зупинити нас на шляху змін", - зазначили організатори акції Михайлівський Золотоверхий монастир, ГО Місто-сад, Український кризовий медіа центр.
Акція проходить вже вдруге і має стати не просто символом пам’яті, віри в себе та свою країну, а мотиватором до подальших дій з вірою в мрію, яку ми здатні перетворити на реальність лише об’єднавшись.
Акція не є політичною, не передбачає виступи та промови, офіційну участь політичних партій.
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
Замок «Паланок» - це одна з рідкісних українських пам'яток, які мають настільки багату історію (фотозвіт)
Надзвичайний історичний пам'ятник ХІV-ХVII століття, знаменитий своєю архітектурою - замок «Паланок» так оригінально названий через споруджені...