Театр на Подолі можуть знести
Відповідну петицію на сайті Київської міської ради підтримали понад 10 тис. Чоловік. "Андріївський узвіз є спільною спадщиною всього українського народу, візиткою Києва і всієї України. Одним з місць, заради якого туристи їдуть саме до Києва. Він повинен бути збережений у первісному стані, таким, яким він був побудований в XVIII столітті. Нові модерністські фасади повністю руйнують його історичну цінність і туристичну привабливість ", - вважає автор петиції Віктор Назаренко. Він вважає, що новий фасад Театру на Подолі повинен бути знесений, а вулиці повинен бути повернутий історичний вигляд.
Ці роботи повинні бути покладені на забудовника і проектувальника. Відзначимо, що Київрада має розглянути петицію на одному із засідань і прийняти рішення про багатостраждальний театрі, який кияни вже прозвали "чорнобильським енергоблоком" і "крематорієм".
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.
Найстарішому човну, що було знайдено на дні Чорного моря - 2400 років
Підводний світ Чорного моря зберігає безліч таємниць та цікавинок. Одна із них - човен, що затонув 2400 років тому. Відкриття свідчить про те, що в...