Під Києвом створили українську відповідь російському півню із гною
"Снігу на півня пошло дуже багато. Допомагали збирати його дружина і маленька донечка. Я його зліпив в суботу, а потім почалася відлига, довелося його зміцнювати. Зараз стоїть. Приїжджають туристи, фотографуються. Ліпив птицю, щоб підняти настрій рідним і сусідам. Всім мій Петя подобається ", - розповідає нам Олександр.
Він за фахом будівельник, а ліплення фігур зі снігу - його хобі. Він почав займатися цим в 2011 році, тоді зліпив діда Мороза і Снігуроньку, а ще більших зайців. Після цього була перерва - зими були снігові, а в минулому році Олександр виліпив Кінг-Конга висотою в два метри. Туристи їздили натовпами в Переяслав-Хмельницький, щоб побачити оригінальну скульптуру.
Його називають «Каньйоном Диявола»
Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».