Вчені назвали причину вимирання стародавніх гігантських тварин
Американські та австралійські вчені знайшли одну з головних причин вимирання гігантських тварин, що мешкали під час останнього льодовикового періоду на Сахулі — суперматерику, що об'єднував сучасні Австралію, Тасманію і Нову Гвінею.
Про це повідомляє EurekAlert!
Причиною загибелі цих ссавців вчені назвали збіднення кормової бази. До своїх висновків учені прийшли, провівши порівняння раціону травоїдних, що мешкали на території сучасної Австралії 350-570 тисяч років тому, коли великі організми були широко поширені, і 30-40 тисяч років тому, коли вони вимерли.
Ізотопи кисню та вуглецю, що містяться в зубах звірів, дозволили фахівцям оцінити харчовий раціон організмів, а також температуру і вологість навколишнього середовища в момент формування кісткових утворень.
Робота вчених побічно спростовує гіпотезу, згідно з якою великих представників фауни Сахула винищили люди, які з'явилися на суперматерику. Більше читайте тут: http://tsn.ua/nauka_it/vcheni-nazvali-prichinu-vimirannya-starodavnih-gigantskih-tvarin-870350.html
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.
Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)
Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...