У центрі Києва знесуть ще один радянський пам'ятник
Директор Українського інституту Національної пам'яті (УІНП) Володимир В'ятрович заявив, що в Києві планується демонтаж пам'ятника "Загиблим робітникам заводу Арсенал", який розташований на Арсенальній площі.
Про це повідомляє сайт 44.ua.
Директор УІНП зазначив, що гармата представляє історичну цінність і її можуть передати в один з київських музеїв.
На даний момент невідомо, що буде стояти на монументі після знесення пам'ятника. Як сказав В'ятрович, це питання буде вирішувати громада Києва на громадських слуханнях.
Даний пам'ятник був встановлений в 1923 році на постамент із червоного граніту, що залишився від знесеного в 1918 році владою УНР пам'ятника Іскрі і Кочубею.
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України. Попри те, що вона входить до більшості туристичних рейтингів України, про неї...
Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України
Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.
Замок «Паланок» - це одна з рідкісних українських пам'яток, які мають настільки багату історію (фотозвіт)
Надзвичайний історичний пам'ятник ХІV-ХVII століття, знаменитий своєю архітектурою - замок «Паланок» так оригінально названий через споруджені...