У київському супермаркеті миша їла хліб
Відповідне фото було опубліковано на сторінці спільноти "Троєщина ВК" в соцмережі Facebook.
За словами місцевого жителя, фото він зробив в кіоску, який знаходиться на проспекті Маяковського, 61-а
"Зайшов у магазин" Київхліб ", а там мишка", - прокоментував фото киянин.
"Це - неподобство і антисанітарія", - пише в коментарях Надія Тарасюк.
"Фреймут на них немає", - підкреслив Олександр Захаров.
Інші користувачі соцмережі в коментарях жартують. "Може, в черзі стоїть?" - Іронізує Дмитро Шіховец.
"Прийшла за соціальним хлібом? У мишей походу теж криза", - пише Сергій Михайлович.
Українське лікувальне озеро Кунігунда ніколи не замерзає і дозволяє відчути невагомість
Озеро Кунігунда - це соляне озеро, концентрація солі в якому досягає 146-150 %, а вода в цих місцях має підвищену концентрацією брому. Кунігунда...
Його називають «Каньйоном Диявола»
Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові