В київському озері загинула риба і тварини
У Києві по вулиці Булгакова у водоймі, який не має назви, сотні його мешканців спливли на поверхню.
Про це повідомляє ТСН.
Підозрюють, що фауну хтось отруїв. Жителі грішать на ЖЕК, будівництво або навіть дитячий сад.
Кілька років тому це маленьке декоративне озеро заселяли рибою. Екологи кажуть, це було помилкою.
Друга можлива причина ― лід. Взимку рибам просто не вистачило кисню.
"В київському озері на Борщагівці біля школи 317 хтось кинув у озеро якусь хімію і потравив всю рибу, черепах, ондатр", ― написав нам Тарас.
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України. Попри те, що вона входить до більшості туристичних рейтингів України, про неї...
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».