В київському озері загинула риба і тварини
У Києві по вулиці Булгакова у водоймі, який не має назви, сотні його мешканців спливли на поверхню.
Про це повідомляє ТСН.
Підозрюють, що фауну хтось отруїв. Жителі грішать на ЖЕК, будівництво або навіть дитячий сад.
Кілька років тому це маленьке декоративне озеро заселяли рибою. Екологи кажуть, це було помилкою.
Друга можлива причина ― лід. Взимку рибам просто не вистачило кисню.
"В київському озері на Борщагівці біля школи 317 хтось кинув у озеро якусь хімію і потравив всю рибу, черепах, ондатр", ― написав нам Тарас.
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
Українське лікувальне озеро Кунігунда ніколи не замерзає і дозволяє відчути невагомість
Озеро Кунігунда - це соляне озеро, концентрація солі в якому досягає 146-150 %, а вода в цих місцях має підвищену концентрацією брому. Кунігунда...