Екологи перевірили "рожеве" озеро на Чернігівщині
Як повідомляє прес-служба Ніжинської міської ради, спеціалісти не виявили у водоймі токсичних речовин, а вже на наступний день колір води практично повернувся до звичайного.
"Всі показники в нормі, лише перевищено вміст сульфатів у воді, який свідчить лише про те, що у навколишніх господах використовуються засоби, що їх містять, а рештки потрапляють в озеро зі стічними водами та опадами. Це не несе ніякої загрози", - йдеться в повідомленні.
Крім того, у водоймі екологи не виявили загибелі живих організмів, що вказує на не токсичність речовини. Це означає, що вона не несе загрози флорі та фауні водойми.
Найстарішому човну, що було знайдено на дні Чорного моря - 2400 років
Підводний світ Чорного моря зберігає безліч таємниць та цікавинок. Одна із них - човен, що затонув 2400 років тому. Відкриття свідчить про те, що в...
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.