У Києві на дитячому майданчику впіймали змію
У Києві на дитячому майданчику поліцейські спіймали рідкісну змію сарматського полоза.
"Цілком безпечна для людини неотруйна змія. Цей вид включено до Червоної книги України 2009 року з охоронним статусом "уразливий", він також знаходиться під особливим захистом Бернської Конвенції. Його легко зустріти в Криму і в Миколаївській, Одеській та Херсонській областях", – розповіли про змія в зоопарку, повідомляє "Сегодня".
У зоопарку змію взяли на карантин. Досі не відомо, як тварина опинилась у Києві.
Спеціалісти обіцяють відвести змію на південь і випустити там її у дику природу.
Замок «Паланок» - це одна з рідкісних українських пам'яток, які мають настільки багату історію (фотозвіт)
Надзвичайний історичний пам'ятник ХІV-ХVII століття, знаменитий своєю архітектурою - замок «Паланок» так оригінально названий через споруджені...
В Україні знаходиться центр Європи
Хочете побувати у центрі Європи? Тоді Вам обов’язково слід відвідати Закарпаття. Адже у центрі Європи знаходиться географічний центр Європи. Точне...
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.