У селищі Губків знаходяться руїни, колись, дуже відомого і найбільшого замку Полісся
Губківський замок - місце, де господарював граф Дракула, тільки не румунський, а український. Так, такий теж був, але про це наступного разу.
Замок кілька разів піддавався руйнуванню татарами і козаками, після яких був відновлений. Але фатальним епізодом в історії Губківського замку стала Північна війна, коли зміцнення зруйнували спочатку російські в 1704 році, а потім шведські війська в 1708.
Найкраще розглянути руїни замку можна з Соколоной гори, звідки відкривається також незабутній вид на річку Случ.
Адреса: Рівненська область, с. губковиє
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.