У Києві хочуть вивозити сміття в Чорнобильську зону
У Київській міській державній адміністрації розглядають варіант з вивезення та захоронення в зоні відчуження відходів, що утворюються після переробки або спалювання сміття.
Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв на громадських зборах щодо закриття сміттєзвалища у селі Підгірці на Київщині.
За словами Пантелеєва, наразі законодавство забороняє вивезення відходів у зону відчуження, але з адміністрацією зони ведуться переговори.
Заступник Віталія Кличка зазначає, що мова йде лише про відходи, які залишаються від спалювання та перероблювання сміття.
Наразі у КМДА немає прямих дозволів хоронити сміттєві відходи у зоні відчуження немає.
Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України
Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...
Фортеця Меджибіж одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України
Меджибізький замок – легендарне давньоруське укріплення, що успішно протистояло татарським навалам. Місто розкинулося на високому лівому березі...
Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України
Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.