Киян попередили про напад небезпечних кліщів
Протягом лютого-березня поточного року кияни понад 50 разів скаржилися медикам на напади кліщів.
Як розповів голова київської "Держспоживслужби" Олег Рубан сайту 44.ua у квітні кількість нападів комах різко зросла, однак після похолодання динаміка пішла на спад.
Він також попередив киян про те, що деякі кліщі є переносниками хвороби Лайма (бореліоз). З 27 відібраних по всьому Києву кліщів у 7 випадках виявили інфекцію, тобто 25-30% комах заражені.
Таким чином, за словами Рубана, у столиці існує загроза зараження хворобою Лайма. Однак фахівці активно борються з проблемою.
Збудники хвороби – спірохети-борелії. Інфекція вражає шкіру, нервову та серцево-судинну системи, опорно-руховий апарат, суглоби.
Зазначимо, у разі нападу кліща слід протягом доби звернутися за допомогою до медків. Якщо за цей час правильно видалити паразита, то зараження не відбудеться.
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.