Львівське сміття знайшли у Чорнобилі
На території зони відчуження Чорнобильської АЕС, яку планувалося зробити заповідником, правоохоронці виявили "гори" львівського сміття.
Про це повідомила прес-служба ГУ Нацполіції Київської області.
За інформацією поліції, біля відселених сіл Бобер та Королівка 24 квітня один з голів місцевого самоврядування помітив привезене та викинуте сміття.
Правоохоронці при проведенні огляду місця події встановили, що на території зони ЧАЕС знаходиться 9 куп твердих відходів львівського походження.
Наразі правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 239 Кримінального кодексу України – забруднення або псування земель.
За викинуте сміття передбачено штраф до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу - тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися...
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.