У Києві відключили гарячу воду: перелік районів
В семи районах Києва відключили гарчу воду за борги "Київенерго".
"Київенерго" заборгувало 205,5 мільйонів гривень перед "Київгазом". Останнє підприємство – припинило постачання газу до 17 котелень, які відповідають в міжопалювальний сезон за постачання гарячої води у сімох районах Києва.
Зокрема, йдеться про 107 будинків у Подільському, Деснянському, Дарницькому, Солом'янському, Шевченківському, Оболонському та Голосіївському районах Києва. Серед них – 93 житлових будинки, 9 дошкільних і шкільних закладів і понад 5 відомчих споруд.
Як пояснили в "Київенерго", борги підприємства пов’язані із збільшенням заборгованості споживачів за теплову енергію.
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...
Мезинський національний природний парк — місце, де починалася історія
Україна вміє дивувати. І якщо ви шукаєте справді унікальне місце — зверніть увагу на Мезинський національний природний парк у Чернігівській області.
Фортеця Меджибіж одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України
Меджибізький замок – легендарне давньоруське укріплення, що успішно протистояло татарським навалам. Місто розкинулося на високому лівому березі...