Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

У харківському екопарку обирають ім'я для малюка чорної пантери

Деталі
Туристичні новини
16 травня 2017
Перегляди: 885

У зооколекції Регіонального ландшафтного парку з'явився новий представник сімейства котячих - чорна пантера.

 

Про це повідомила прес-служба екопарку.

"Тварину передали з приватного зоопарку в рамках програми співпраці щодо збереження рідкісних видів. Це хлопчик, йому 7 травня виповнився рівно місяць, і він вже може обходитися без мами. Ми поки ще годуємо його молочком з пляшечки, але скоро будемо переводити на підліткову м'ясну дієту. Кошеня повністю здорове, пройшло всі необхідні профілактичні процедури і перебуває під постійним наглядом наших ветеринарів", - розповіла заступник директора з зоотехнічних питань Валерія Іващенко.

Побачити маленького хижака відвідувачі зможуть вже за місяць.

А поки співробітники екопарку пропонують обрати ім'я малюку. Свої варіанти імені можна залишити на сайті, або на сторінках екопарку в соцмережах.

 

Чорні пантери, як і інші підвиди леопардів, включені до Міжнародної Червоної книги.


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    серп. 9, 2017

    В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс

    Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)

    Цікава Україна
    лют. 24, 2016

    Українське біле озеро називають озером молодості

    Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.

    Цікава Україна
    лист. 2, 2013

    Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.

    Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.

    Copyright ©2025 Україна туристична


    main version