Під Києвом знову спалахнула нафтобаза екс-міністра
У Київській області сталася пожежа на колишній нафтобазі "БРСМ"
Про це повідомляє прес-служба ДСНС.
О 16:14 поблизу села Крячки Васильківського району Київської області на нафтобазі, яку раніше використовувала компанія "БРСМ", внаслідок проведення газозварювальних робіт по демонтажу резервуарів сталося займання залишків паливно-мастильних матеріалів на площі 50 м. кв. в зруйнованому резервуарі (об’єм - 900 куб. м.). За даними рятувальників, о 17:05 пожежу вже було ліквідовано.До гасіння пожежі було залучено 4 одиниць техніки та 18 чоловік особового складу.
В Україні знаходиться центр Європи
Хочете побувати у центрі Європи? Тоді Вам обов’язково слід відвідати Закарпаття. Адже у центрі Європи знаходиться географічний центр Європи. Точне...
Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України
Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.
Українське лікувальне озеро Кунігунда ніколи не замерзає і дозволяє відчути невагомість
Озеро Кунігунда - це соляне озеро, концентрація солі в якому досягає 146-150 %, а вода в цих місцях має підвищену концентрацією брому. Кунігунда...