У Музей Пирогів перевезуть церкву з Чернігівської області
Молодший науковий співробітник районного краєзнавчого музею імені Покотило Ігор Андрієнко каже:
«Це церква козацького періоду. Вона почала занепадати і руйнуватися, доглядати за нею не було кому, тому фахівці запропонували перевезти цю церкву в Пирогів в музей. Вона була розібрана і перевезена на Київщину. Зараз її збирають і вона буде радувати око відвідувачів музею».
За словами фахівця, реконструйований Миколаївський храм постане точно в такому ж вигляді, як і раніше. Причому майстрам доведеться дуже ретельно попрацювати, адже в ті далекі часи цей і подібні храми збиралися без єдиного цвяха, дерев'яні колоди або дошки дуже щільно підганялися один під одного.
Співробітники екскурсійного відділу музею в Пирогові розповіли, що відновлювальні роботи тривають досить швидкими темпами, вже зводяться купола Миколаївського храму. Напевно, вже скоро церкву можна буде освятити, і після цього вона нарешті стане доступною як для паломників, так і для туристів.
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.
Фортеця Меджибіж одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України
Меджибізький замок – легендарне давньоруське укріплення, що успішно протистояло татарським навалам. Місто розкинулося на високому лівому березі...