У КПІ проведуть японську чайну церемонію
Про це повідомляє українсько-японський центр КПІ.
«9 вересня у 1 корпусі КПІ ім. Ігоря Сікорського пройде демонстрація одного з найдавніших японських мистецтв – мистецтва чайної церемонії. Абсолютно безкоштовно ви зможете не лише познайомитись ближче з таїнством чайного дійства, а й продегустувати справжній японський церемоніальний чай маччя», - йдеться у повідомленні.
Демонстрацію проведуть майстри відділення школи чайної церемонії Урасенке міста Кіото з допомогою своїх українських колег – членів навчальної групи Урасенке «Чайна кімната».
Організатори заходу - Посольство Японії в Україні, українсько-японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського, школа чайної церемонії Урасенке.
Подія приурочена до року Японії в Україні.
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
Українське лікувальне озеро Кунігунда ніколи не замерзає і дозволяє відчути невагомість
Озеро Кунігунда - це соляне озеро, концентрація солі в якому досягає 146-150 %, а вода в цих місцях має підвищену концентрацією брому. Кунігунда...