Фонтани на Майдані можуть відключити через хуліганів
Про це повідомляє прес-служба СВКП "Київводфонд" у facebook.
"Водограї на Майдані Незалежності працюватимуть до 30 вересня 2017 року, але через подібні вчинки робота фонтанів може припинитись набагато раніше", - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, за останній тиждень невідомі двічі насипали у фонтани фарбу. Через це потрібно вимикати водограї і проводити санітарні роботи.
Зокрема, засипали барвник у воду 9 вересня. Після цього комунальники злили воду і очистили фонтани. Але вже 12 вересня водограї на Майдані знову позеленіли.
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».
Його називають «Каньйоном Диявола»
Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...