На Хмельниччині порахують диких тварин в мисливських угіддях
На Хмельниччині розпочинають проведення щорічного зимового обліку мисливських тварин.Таким чином визначатимуть кількість та види диких звірів, які проживають у лісах області. Найбільш розповсюдженими видами тварин в регіоні є заєць-русак, лисиця, козуля та кабан.
Про це розповіла комунікаційниця Подільського лісового офісу Ольга Ржепянська, передає Суспільне.
За її словами, площа мисливських угідь на Хмельниччині складає 114 тисяч гектарів.
"Звісно, провести облік на всій території неможливо. Тому лісівники обирають приблизно 30% угідь: як кращих, так і гірших. Адже результат має бути середній. За одиницю обліку вважається одна тварина, яка знаходиться у відповідній зоні обліку або на маршруті", — пояснює Ольга.
Підрахунок звірів проводитиметься декількома способами: рахуватимуть сліди на сніговому покриві, спостерігатимуть за підгодівельними майданчиками, проводитимуть фото та відеофіксацію за допомогою фотопасток, зазначає комунікаційниця.
"Проведення щорічного зимового обліку мисливських тварин має на меті визначити чисельність і видовий склад звірів, а також встановити їх місця мешкання. Найбільш розповсюдженими видами тварин в нашому регіоні є заєць-русак, лисиця, козуля та кабан. Зустрічаються і більш рідкісні види: олень, лось", — розповіла Ольга.
Під час воєнного стану, нагадує, полювання заборонено. У зв'язку з цим диких тварин у лісах побільшало. І цього року також прогнозують позитивну динаміку, додає Ольга Ржепянська.
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.