Одеський зоопарк випустив на волю двох врятованих лебедів
Двох врятованих лебедів, які вже повністю одужали, випустили на волю працівники Одеського зоопарку.
Для цього обрали переправу біля Чорноморського порту, адже тут багато лебедів, їх тут годують люди, і вода тут не замерзне, пояснюють у звіринці, пише Думська.
Як розповів директор Одеського зоопарку Ігор Біляков, коли вдарили морози, до установи зверталось багато людей з приводу лебедів, які потерпали в різних місцях Одещини.
«Птахам, які опинилися в біді, було надано допомогу. Люди, щоб врятувати птахів, проламували кригу, годували лебедів, а поранених та знесилених привозили до зоопарку, де ми надавали їм необхідну допомогу. Я хочу висловити величезну подяку всім, хто рятував тварин, не шкодуючи сил і часу», — розповів Ігор Біляков.
За час повномасштабного вторгнення Одеський зоопарк прийняв для порятунку 1 700 врятованих тварин, серед них 1 400 домашніх і 300 хижих. Лише за минулий рік - 1 000 птахів і 100 тварин.
Найбільше небайдужі одесити приносять до зоопарку поранених, виснажених птахів, які потрапили в біду, або пташенят, які випали з гнізда.
Також тут отримують допомогу постраждалі домашні та дикі тварини: собаки, кішки, папуги, кажани, черепахи, змії, єнотоподібні собаки та інші.
Більшість врятованих тварин згодом повертають у середовище проживання.
Фото: Одеський зоопарк
Українське лікувальне озеро Кунігунда ніколи не замерзає і дозволяє відчути невагомість
Озеро Кунігунда - це соляне озеро, концентрація солі в якому досягає 146-150 %, а вода в цих місцях має підвищену концентрацією брому. Кунігунда...
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.
Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)
Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...