У вінницькому зоопарку з’явилися леопарди
У Вінниці в Подільському зоопарку з’явилися леопарди – переселенці із прифронтової території.
Про це у Фейсбуці повідомив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.
«У Подільському зоопарку - нові екзотичні мешканці. Леопарди! Чорний хлопчик, плямиста дівчинка», - написав Соколовий.
За його словами, леопарда-самця звуть Принц, самицю - Принцеса. Тваринам по чотири роки.
Леопардів до Подільського зоопарку привезли з приватного звіринця, розташованого неподалік від лінії бойового зіткнення.
Наразі хижаки перебувають під наглядом фахівців зоопарку, вони проходять обстеження та звикають до нового дому.
Нагадаємо, наприкінці вересня у Подільському зоопарку з’явилися двоє уссурійських тигренят.
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.