Фестиваль фото на прищепках «Квітневі усмішки» у Кіровограді (1 квітня)
Фотовиставка «Квітневі усмішки, фото на прищепках» присвячена дню гумору , проводиться з метою подальшого розвитку та популяризації фотомистецтва.
Тематика фоторобіт довільна, в жанрі гумору. Мовою фотографії викликати посмішку у глядача.
Оформлення робіт (точніше їх демонстративне не оформлення) на нашу думку з одного боку підкреслює неформальний характер виставки, а з іншого боку заощаджує особисті кошти організаторів, які крім витраченого часу не мають з цього ніякого зиску.
1. Учасниками фото виставки можуть бути всі бажаючі.
2. Приймаються фотороботи, у різній техніці виконання.
3. Розмір фоторобіт від 21x30 см. до 30x45 см.
4. Кількість робіт від одного автора не більше трьох.
5.Наклеюєм фото на картонку підписуємо назву роботи автора та приносим на виставку.
6.Роботи надсилати за адресою: Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотеки ім. Д.І.Чижевського: вул. Велика Перспективна, б. 24, м. Кіровоград, 25006.
7. Термін надання фоторобіт – до 29 березня 2013 року.
8. Відкриття фотовиставки 1 квітня 2013 року, о 10 годині на площі ім. Кірова та у обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського.
Виставку проводять Кіровоградська обласна організація Національної спілки фотохудожників та S-Студія, Школа Цифрової Фотографії, а також фотоклуб «КОЛАЖ» та обласна універсальна наукова бібліотеки ім. Д.І.Чижевського та Комітет в справах сім’ї та молоді Міськвиконкому.
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу - тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися...