Левів біля львівської Ратуші вбрали у студентські мантії
Левів біля львівської Ратуші вбрали у студентські мантії
З нагоди дня студента студенти львівських вишів вдягнули скульптури левів біля міської Ратуші у студентські мантії.
Як пояснила студентський мер Ольга Леськів, таке вдягання левів – це традиція, яку започаткували торік. Тоді ж для левів пошили мантії. На одну мантію пішло 9 метрів тканини.
Вона також зазначила, що для перевдягання обрали левів тому, що це символ міста.
«Оскільки скульптури на площі Ринок завжди перевдягають у вишиванки, то ми вирішили мантії вдягнути саме на левів, які біля входу в Ратушу. Так ми показуємо, що ми любимо своє місто», - зазначила Ольга Леськів.
Леви у мантіях будуть стояти до завтрашнього ранку. Завтра, 17 листопада, відзначається День студента.
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України. Попри те, що вона входить до більшості туристичних рейтингів України, про неї...