У Крим прийшла весна
У Крим прийшла весна
У Криму зафіксували найвищу для 8 лютого температуру за останні майже сто років. На півострові учора стовпчики термометрів показували плюс 21.
Синоптики кажуть, що це — не аномалія, а звичайні лютневі температурны "вікна", повідомляє ТСН.
У Крим весна прийшла поза графіком. Тут про зиму нагадує лише порожній пляж. Море вабить, але пірнути наважуються поодинокі відчайдухи. Люди, які приїхали відпочити, не натішаться.
Потеплінням Крим завдячує повітрю з Середземномор'я. Температура не аномальна, кажуть синоптики, але рекордна. За 97 років метеоспостережень такого теплого восьмого лютого на півострові ще не було.
Проте рік тому у цей день Крим опинився у полоні стихій: снігові кучугури, заметені дороги, температура мінус двадцять.
Найближчого тижня, заспокоюють синоптики, морозів у Криму не буде. А зима, якщо і повернеться, то вже не лютуватиме. Вже сьогодні на півострові почнеться поступове похолодання. Циклон знизить температуру одразу градусів на 10 і принесе Криму дощі.
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України. Попри те, що вона входить до більшості туристичних рейтингів України, про неї...