Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

Туристи виявляють підвищений інтерес до Чорнобильської зони відчуження

Деталі
Туристичні новини
22 лютого 2013
Перегляди: 4614

Туристи виявляють підвищений інтерес до Чорнобильської зони відчуження

Після того, як на Чорнобильській атомній електростанції недавно трапилося обвалення крівлі, туристи почали набагато більш активно цікавитися турами в Чорнобильську зону відчуження.

Як повідомляє «Обозреватель», згідно з даними низки київський туристичний операторів, відразу після того, як ця інформація з'явилася в ЗМІ, зафіксований неймовірний ріст популярності турів до Чорнобиля. При цьому мова йде не тільки про українських туристах, а й про зарубіжних мандрівників, що бронюють тури по телефону і через інтернет.

Втім, відвідування Чорнобильської зони відчуження в даний час пов'язане з цілою низкою складнощів - так, зокрема, термін оформлення документації складає більше двох тижнів. У даний момент туристичні фірми займаються оформленням документів тих, хто подавав заявки ще до інциденту.

12-го лютого на об'єкті "Укриття" сталося часткове обвалення частини легкої покрівлі і стінових панелей машинного залу четвертого блоку над необслуговуваними приміщеннями.
У 90-і рр. XX століття, після того, як були проведені заходи з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, і значно знизився рівень радіації в районі станції і на прилеглих територіях, Чорнобильська зона відчуження стала популярним об'єктом відвідування: як легальних екскурсій, так і нелегальних проникнень.

Стандартна одноденна програма відвідин зони включає:

відвідання оглядового майданчика ЧАЕС з видом на об'єкт «Укриття»;

- огляд пам'ятника Прометею і меморіальних дощок загиблим під час аварії;

- відвідування ставки-охолоджувача ЧАЕС та годування сомів;
- піша прогулянка по вулицях м. Прип'ять (в супроводі гідів), включаючи відвідування ДК «Енергетик», дитячого парку та ін;
- харчування в їдальні «Чорнобильінтерінформ» (за бажанням і за окрему плату).

 


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    жовт. 6, 2013

    Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України

    Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.

    Цікава Україна
    лист. 2, 2013

    В Україні знаходиться центр Європи

    Хочете побувати у центрі Європи? Тоді Вам обов’язково слід відвідати Закарпаття. Адже у центрі Європи знаходиться географічний центр Європи. Точне...

    Цікава Україна
    трав. 17, 2013

    Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні

    Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.

    Copyright ©2026 Україна туристична


    main version