Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

Через великі ціни на відпочинок у Криму українці все більше орієнтуються на відпочинок у Європі

Деталі
Туристичні новини
18 травня 2013
Перегляди: 4561

Через великі ціни на відпочинок у Криму, українці все більше орієнтуються на відпочинок у Європі

Традиційні українські Крим та Карпати незмінно популярні, але українці дедалі частіше зраджують національні курорти через їхню дорожнечу і відсутність сервісу. Туреччина та Єгипет досі є лідерами з відпочинку українців за кордоном, але останнім часом, а особливо цього року українці обирають європейський напрям. Іспанія, Греція, Чорногорія та Хорватія перебрали на себе значну частину українських туристів.

"Я вважаю, що Греція прийме близько 80 тис. українських туристів. Іспанія - це трохи більше 100 тис.", - зазначив комерційний директор туристичної компанії Аркадій Маслов. Цього року ці країни стали так званим трендом літнього відпочинку. Їхня відвідуваність виросла вдвічі. Така популярність залежить не тільки від вартості та рівня відпочинку, а й від простоти оформлення візи.

"Як тільки країна спрощує візовий режим, це, безперечно, дає туроператорам організовувати чартерні рейси - це здешевлення ціни на авіаперельоти, це означає масову пропозицію для всіх клієнтів", - пояснила член президіуму асоціації туристичного бізнесу України Олена Бухно. Чорногорія, переконують туроператори, взагалі є найвигіднішим варіантом, тому що до неї не потрібна віза.

І ціна починається від 3,5 тис. грн на тиждень - як і в Туреччині. За тижневий відпочинок у Греції чи Іспанії доведеться викласти від 7 тис. грн за людину.

Джерело: svit.ukrinform.ua


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    черв. 17, 2013

    Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України

    Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.

    Цікава Україна
    бер. 19, 2016

    Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)

    Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...

    Цікава Україна
    жовт. 6, 2013

    Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України

    Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.

    Copyright ©2026 Україна туристична


    main version