Туристам орієнтуватися в Сімферополі допоможуть QR-коди
Про це повідомляє прес-центр Сімферопольської міської ради.
"Це тенденція розвитку туризму в усьому світі і ми прагнемо до того, щоб Сімферополь не відставав", - йдеться у повідомленні.
В усьому світі QR-коди активно використовуються музеями і в туризмі. При наявності у телефоні виходу в інтернет, код зможе вивести безпосередньо на сайт музею або готелю.
Подібний мобільний довідник для туристів розроблений і в Сімферополі.
Доступ здійснюється через розміщення QR-кодів з туристичною інформацією на основних визначних місцях Сімферополя. При цьому, при наявності спеціальної безкоштовної програми із загальною базою туроб’єктів Криму вихід в інтернет не знадобиться. Розробники стверджують, що в цій програмі буде представлена не тільки повна туристична інформація про об'єкти, але і додаткова – про історію, легенди, народи і кухню півострова.
Таким чином, пропонується створити по Криму єдину електронну базу туристичних об'єктів показу. Проект вже запущений у декількох кримських містах – Євпаторії, Бахчисараї і Керчі.
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.