На Київщині будують екологічно небезпечний об'єкт.
На місці майбутньої теплової електростанції вже встановили великий котел, бракує лише турбіни і труби.
Нову ТЕС мітингувальники називають другим Чорнобилем, бо працюватиме станція на відходах деревини місцевого лісу, а звідси до Чорнобильської зони лише з півсотні кілометрів. "ТЕС буде працювати, як пилосос: деревину буде спалювати, а чорнобильська радіація буде залишатися в попелі або вилітати в трубу", - впевнений активіст Сергій Грищенко.
Місцеві активісти демонструють відповідь профільного комітету Верховної Ради. "Будувати такі об'єкти в зараженій зоні заборонено", – цитують закон народні обранці. У свою чергу забудовник відкидає вусі претензії письмовими дозволами та експертизами. Мовляв, багатоетапне очищення унеможливлює зараження території.
Найстарішому човну, що було знайдено на дні Чорного моря - 2400 років
Підводний світ Чорного моря зберігає безліч таємниць та цікавинок. Одна із них - човен, що затонув 2400 років тому. Відкриття свідчить про те, що в...
Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України
Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...
Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України
Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.