У Чорному морі знешкодили бомбу часів ІІ світової війни
Неподалік розташовані національний заповідник "Херсонес Таврійський", російська військова база і житлові будинки. Рятувальники з'ясували, що це глибинна радянська бомба часів Другої світової війни.
Вона призначена для знищення підводних човнів. Якби знахідка вибухнула, осколки розлетілися б на 300 метрів, а гідроударна хвиля пішла б на 2 кілометри. Тож бомбу вирішили відтягти подалі в море. Рух кораблів у Севастопольській бухті та на зовнішньому рейді зупинили.
Операція тривала 2,5 години. Водяний стовп було видно навіть з набережної Севастополя.
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)