У Чорному морі знешкодили бомбу часів ІІ світової війни
Неподалік розташовані національний заповідник "Херсонес Таврійський", російська військова база і житлові будинки. Рятувальники з'ясували, що це глибинна радянська бомба часів Другої світової війни.
Вона призначена для знищення підводних човнів. Якби знахідка вибухнула, осколки розлетілися б на 300 метрів, а гідроударна хвиля пішла б на 2 кілометри. Тож бомбу вирішили відтягти подалі в море. Рух кораблів у Севастопольській бухті та на зовнішньому рейді зупинили.
Операція тривала 2,5 години. Водяний стовп було видно навіть з набережної Севастополя.
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.
Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України
Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.