Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

У Львові розпочалось Свято сиру і вина

Деталі
Туристичні новини
18 жовтня 2013
Перегляди: 3957

Із традиційного чавлення вина з ягід нового урожаю розпочалось ІV свято сиру і вина у Львові. Для виготовлення молодого вина до обласного центру доставили із Закарпаття майже тонну винограду.

Гігантську давильню встановлено просто на подвір`ї Палацу мистецтв, де розгорнувся і ярмарок із кращими українськими та зарубіжними винами та сирами.

Гості кулінарного фестивалю мали нагоду спробувати вино, виготовлене тут торік. Тоді понад тисячу пляшок напою поповнили колекцію фестивальних вин.

Цьогорічну програму збагатили сирно-винне караоке та показ одягу та аксесуарів, виготовлених із винних корків «Wine cork art style» від українського дизайнера Сергія Ткачука.

В обмін на вхідний квиток (15 гривень) відвідувачі отримують келих вина.


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    лист. 21, 2016

    Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові

    Кам’янець-Подільський  - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові

    Цікава Україна
    лист. 2, 2013

    Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.

    Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.

    Цікава Україна
    трав. 17, 2013

    Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні

    Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.

    Copyright ©2026 Україна туристична


    main version