Зима буде сніжною, а Новорічні свята - відносно теплими
Про це повідомила завідуюча відділом кліматичних досліджень і довготермінових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова.
«До нового року ми очікуємо короткочасне потепління, проте 4-5 січня буде різке похолодання. Тобто новий рік буде в досить нестійких погодних умовах... Вся справа в тому, наскільки теплими будуть процеси перед Новим Роком, а я очікую що вони будуть теплими, це значить що на свято буде не сніг, а мокрий дощ. А якщо мокрий дощ, то ви самі розумієте, що ми будемо з вами ходити по сльоті», - сказала вона.
За словами, на Новий рік температура знизиться до 5-8 градусів морозу. Проте перед цим, буде спостерігатись плюсова температура до +2 градусів, і саме через це навряд чи збережеться щільний сніговий покрив, зазначила Вазіра Мартазінова.
Вона також повідомила, цьогорічної зими опади в Україні будуть достатньо сильними, проте інтенсивність їх буде дуже мінливою.
Достатньо щільний сніговий покрив з'явиться в Україні вже до кінця листопада.
За попередніми прогнозами температурний режим взимку 2013-14 років буде дуже мінливим, значення температури коливатимуться від дуже високих до дуже низьких.
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...