Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

У Криму вирубують 200-річний парк заради котеджів

Деталі
Туристичні новини
25 листопада 2013
Перегляди: 3489

Сторічні червонокнижні дерева вирубують у Місхорському парку, який створили ще XVIII століття.

Там активно почали будувати кав'ярні, готелі, котеджі та під'їзні дороги до них, хоча територія Місхорського парку належить до природно-заповідного фонду, повідомляє ТСН.
Активне будівництво у старовинному парку розпочалось після затвердження генплану селища, кажуть місцеві жителі. З тих пір тут поміж деревами набудували кав'ярень, а виходи до моря перекриті парканами.
Щоб припинити забудову парку, землі якого належать до заповідного фонду, мешканці неодноразово зверталися до правоохоронців, але безрезультатно.
В адміністрації парків-пам'ятників кажуть, протистояти забудовникам не можуть, бо депутати Кореізької селищної ради кілька років тому роздали землю парку в приватну власність. Це рішення нині оскаржують у судах.
На території парку зосереджено близько 100 видів і садових форм екзотичних дерев і чагарників. Тут ростуть як місцеві лісові породи (дуб пухнастий, сосна кримська, фісташка туполиста), так і такі екзоти, як кипарис аризонський, кипарис гвадалупський, сосна алепська, сосна Культера, пальми, бамбук, олеандр.
Місхорський парк  закладений в кінці XVIII століття.


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    трав. 17, 2013

    Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні

    Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.

    Цікава Україна
    бер. 1, 2026

    Мезинський національний природний парк — місце, де починалася історія

    Україна вміє дивувати. І якщо ви шукаєте справді унікальне місце — зверніть увагу на Мезинський національний природний парк у Чернігівській області.

    Цікава Україна
    лист. 2, 2013

    В Україні знаходиться центр Європи

    Хочете побувати у центрі Європи? Тоді Вам обов’язково слід відвідати Закарпаття. Адже у центрі Європи знаходиться географічний центр Європи. Точне...

    Copyright ©2026 Україна туристична


    main version