Активісти Майдану роз'їжджаються, щоб розпочати дії в регіонах України
"Майдан" називає метою своїх акцій "продемонструвати громадянам, що, об'єднавшись, можна змінити ситуацію на краще в тому місці, де ми живемо. Майдан - там, де ми".
"Київський Майдан навчив нас самоорганізації і показав, що разом - ми потужна сила, однак, ми не бачимо подальшого сенсу в тому, щоб витрачати час і слухати політичні гасла на Майдані. Ми маємо намір використовувати набутий досвід у своїх регіонах і самі домагатися вирішення проблем на місцевому рівні", - заявили активісти спільноти.
На сайті спільноти Громадянська платформа "Майдан" наголошує, що тільки від нас самих залежить, яким буде наше місто, і наскільки комфортно буде в ньому жити.
Акції пройшли в Києві, Житомирі, Дніпропетровську, Харкові та Херсоні. Учасниками стали кілька десятків людей, які дізналися про них через соціальні мережі. Активісти вибудували огорожі навколо неправильно припаркованих машин, тим самим закликаючи порушників до дотримання правил громадської поведінки. А також окреслили білою фарбою ями на міських дорогах, щоб комунальним службам було їх легше знайти, а водіям - об'їхати і уникнути пошкодження авто. Учасники співтовариства вважають, що шлях до цивілізованого суспільства повинен починатися з хороших доріг і вільних для пішоходів тротуарів.
"Стан доріг на вулицях наших міст не просто поганий, він жахливий. І у нас немає часу чекати, коли буде реалізовано обіцяну владою на цей рік загальнодержавну програму щодо ремонту місцевих доріг. Ми хочемо, щоб вирішенням цієї проблеми автодори розпочали займатися з сьогоднішнього дня", - наголосив один з активістів.
Нагадуємо, співтовариство Громадянська платформа "Майдан" з'явилося недавно, його створення було викликане небажанням групи учасників протестних акцій миритися з політизацією масових виступів громадян. Активісти співтовариства вважають, що наразі необхідно перейти від протестних виступів до конкретних дій на місцях, спрямованим на благоустрій територій, забезпечення безпеки жителів, вирішення гострих комунальних проблем. Вони вважають, що проходження "теорії малих справ", коли перетворення здійснюються крок за кроком, еволюційним шляхом, - і є той самий унікальний шлях для нашої країни, який приведе її до процвітання.
Джерело: ukranews.com
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».
Замок «Паланок» - це одна з рідкісних українських пам'яток, які мають настільки багату історію (фотозвіт)
Надзвичайний історичний пам'ятник ХІV-ХVII століття, знаменитий своєю архітектурою - замок «Паланок» так оригінально названий через споруджені...
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)