Як загадати бажання на Різдво
Вам знадобиться:
- Лист паперу;
- Свічки ;
- Нитка.
Інструкція:
1 ) Бажання слід згадувати в ніч з 6 на 7 січня ( або з 24 на 25 грудня, якщо ви належите до католицької або протестантської церкви). Причому, не обов'язково робити це саме опівночі - загадувати можна протягом всієї чарівної різдвяної ночі.
2 ) Має значення і те, що ви просите. Не варто в це світле свято бажати для себе матеріальні блага, особливо, якщо в них немає гострої необхідності, і тим більше бажати зла іншим людям.
Просіть про щастя, здоров'я, заспокоєнні, зустрічі зі справжньою любов'ю, народженні дитини. Бажання слід формулювати в теперішньому часі і обов'язково дякувати Богові за них.
Наприклад, ви можете сказати «Цього року я зустріну чоловіка своєї мрії, і він зробить мені пропозицію. Спасибі тобі, Господи, за це ».
Таке бажання неодмінно збудеться.
Також буде доречним побажати здоров'я і щастя своїм близьким. Однак не варто загадувати любов конкретної людини. Ви не можете розпоряджатися його долею і не знаєте, чи будуть для нього ваші відносини благом.
3 ) Найкраще, якщо ви загадаєте бажання в церкві. Однак не турбуйтеся, якщо вам не вдасться піти на службу. Вважається, що в ніч перед Різдвом у 3:00 відкривається небо. Вийдіть на вулицю і скажіть про своє бажання, піднявши голову догори. Воно неодмінно дійде до адресата.
4 ) Напишіть бажання на невеликому аркуші паперу і візьміть свічку. Її колір залежить від характеру вашого прохання.
Для виконання любовних бажань підійде червона свічка.
Для прохань про здоров'я або поліпшення матеріального благополуччя - зелена ,
про відпочинок - блакитна.
Запаліть свічку і скапайте весь віск на папірець з бажанням. Після цього візьміть нитку одного зі свічок кольору і перев'яжіть їй записку. Конвертик слід носити при собі весь рік, і протягом цього часу ваша мрія обов'язково збудеться.
ЯК загадав бажання НА РІЗДВО...
Напевно ви чули, що думки матеріалізуються. І це дійсно так. Але відбувається це не за рахунок магії, а за законами психології. Щоб бажання здійснилися, потрібно правильно їх формулювати.
Формулювання.
Чим чіткіше ви визначите, чого саме ви хочете, тим краще. Не використовуйте заперечення: не думайте про те, чого ви не хочете, а тільки про те, чого хочете. Наприклад, не « не хочу хворіти», а « хочу бути здоровим », не « не хочу бути товстою », а « хочу бути стрункою ».
Деталізація.
Наприклад, ви хочете схуднути. Тепер вам потрібно у всіх деталях уявити, як це буде відбуватися. На листку паперу напишіть щось на зразок есе на цю тему, що ви стали стрункою, без сорому ходите по пляжу в купальнику, стали краще себе почувати, а в магазинах завжди є ваш новий маленький розмір.
Теперішній час.
Думки з цього приводу у фахівців розділилися, але багато з них рекомендують формулювати бажання не в майбутньому часі, а в сьогоденні - так, як ніби ви вже це маєте. Наприклад, не « я хочу отримати роботу», а « я на шляху до отримання роботи », тобто ваше бажання вже починає здійснюватися.
Розширення меж.
Не варто формулювати бажання як «я на шляху до покупки автомобіля». А раптом ви виграєте автомобіль у лотереї, або хтось із близьких вам вирішить його подарувати ? Тому краще не накладати обмеження у вигляді « я хочу це купити, знайти, повернути » і т.д. Хто знає, яким шляхом до вас потрапить бажана річ.
Візуалізація.
Після пройдених етапів уявіть себе вже в майбутньому, в якому ваше бажання збулося. Наприклад, ви хотіли нову квартиру : уявіть, як ви в ній живете, прокидаєтеся вранці, збираєтеся на роботу, зустрічаєте гостей і т.д. У всіх деталях уявіть інтер'єр цієї квартири, що вас оточує, хто поруч з вами знаходиться. Уявляйте собі це кожен день.
Очікування.
Пам'ятайте, що бажання виконується не за помахом чарівної палички, а тому потрібен час для його виконання. Не варто чекати що завтра або протягом тижня ви ні з того ні з сього поїдете в тур по Європі. Просто продовжуйте доводити до досконалості ваше бажання : формулюйте, деталізуйте і уявляйте.
Виконання.
Тут головне не упустити свій шанс. Адже цілком імовірно, що вам запропонують роботу вашої мрії, або симпатичний чоловік підійде до вас познайомитися, а ви з якихось причин злякаєтеся і відмовитеся. Не бійтеся і завжди використовуйте свій шанс.
Замок «Паланок» - це одна з рідкісних українських пам'яток, які мають настільки багату історію (фотозвіт)
Надзвичайний історичний пам'ятник ХІV-ХVII століття, знаменитий своєю архітектурою - замок «Паланок» так оригінально названий через споруджені...
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...