В яких випадках використовують розетки з заземленням та без
Електромонтажне обладнання означає будь-який апарат, прилад, кабель, провідник, арматуру, ізолятор, матеріал, лічильник, вмикач або провід, який використовується для керування, генерування, постачання, перетворення або передачі електроенергії.
Сьогодні тяжко уявити якесь домогосподарство, щоб не використовувало елктромонтажне обладнання: розетки електричні, кабель, вимикачі, лампочки, люстри, бра, виличні ліхтарі, настільні лампи, дзвінки, електролічильники, батарейки, ізоляційні матеріали, подовжувачі усе це далеко не повний список електромнтажного обладнання, яке використовує кожне домогосподарсвто, продукцію якого можна знайти на сайті brille.ua.
Головна правило для електромнтажного обладнання – це надійність та безпечність, адже воно повинно бути надійним, виготовленим відповідно до принципів належної інженерної практики та відповідати конкретним нормативним цілям безпеки.
Одними з найбільш затребованими товарами серед українців сьогодні є розетки електричні. Адже це прилад, який більшість людей може поміняти самотужки.
На сайті brille.ua представлено величезний вибір різноманітних розеток. Кожен покупець може знайти товар, що найбільше відповідає його потребам – це може бути як розетка з заземленням так і без.
Розетки з заземленням, де використовують.
Розетка з заземленням – це розетка, яка складається з трьох активних компонентів – фази, нуля та додаткового контакту, що захищатиме вас від ударів струму. Зазвичай він виготовлений у формі металевих вусиків.
Електричні пристрої, які потребують заземленої розетки, це:
- високоякісні прилади,
- комп’ютери,
- телевізори,
- стереообладнання,
- електроінструменти,
- смужки захисту від перенапруг та будь-який інший електричний пристрій зі шнуром, що має третій штифт.
Розетки без заземлення, де використовують.
Загалом розетка без заземлення має лише нуль та фазу. Вона є простішою і не має заземлення.
Електричні пристрої, які можна використовувати з незаземленими розетками:
- лампи,
- радіоприймачі,
- адаптери живлення,
- тостери,
- пилососи
Для того, щоб правильно визначити, які розетки використовувати з якими приладами, можна подивитися на вилку приладу. Якщо виробником рекомендовано використовувати її з заземленням, на вилці будуть додаткові металеві елементи заземлення, якщо ж ні – то їх та мне буде. Однак не завжди є можливість поставити розетку із заземленням – це зовсім не означає, що в такому разі не можна використовувати прилад – можна, але робіть це з додатковою обережністю, адже халатне ставлення до електрики може закінчитися трагічно.
Його називають «Каньйоном Диявола»
Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...
Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України
Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...